راه حل یکپارچه چشم انداز ارتباط

محصولات، سیستم‌ها، تاسیسات و ابزارهای بسیار زیادی در دسته بندی جریان ضعیف قرار می‌گیرند و تنوع بالایی برای استفاده دارند آنچه چشم انداز ارتباط را متمایز می‌نماید استفاده از آنها و ارائه آن برای مشتریان به صورت یکپارچه و کامل که تمام مراحل کار را به صورت ۳۶۰ درجه اجرا می‌نماید.

IP TV

Iptv مخفف تلویزیون پروتکل اینترنت یا تلویزیون اینترنتی است که امکان مشاهده برنامه های تلویزیونی و یا اتصال به شبکه از طریق اینترنت به جای آنتن و استفاده از بشقاب های ماهواره ای یا کابل های فیبر نوری است. به عبارت دیگر، ای پی تی وی مستقیماً محتوای ویدئویی را از طریق اینترنت پخش می کند.

Monitoring Room

اتاق کنترل و مانیتورینگ به‌عنوان یک ایستگاه کنترل و نظارت مرکزی برای ایجاد امنیت و ایمنی عمل می‌کند. با افزایش روزافزون منابع محتوا و برنامه‌های کاربردی برای مدیریت، اتاق‌های کنترل باید علاوه بر نیازهای یکپارچه‌سازی اطلاعات مشترک، مدیریت سیستم را کارآمدتر و مقرون به صرفه‌تر کنند و حداکثر راحتی اپراتورها را ارائه نمایند.

IOT

اینترنت اشیا به عنوان انقلاب صنعتی بعدی نامیده می‌شود و پیاده سازی پروژه های اینترنت اشیا، روش تعامل تمام کسب و کارها، دولت ها و مصرف کنندگان را با دنیای فیزیکی تغییر خواهد داد.

Network and Infrastructure

زیرساخت یا (Infrastructure) از دسته کلماتی است که در موارد متعددی به کار گرفته شده و معانی مختلفی دارد. این کلمه اغلب برای شرح دادن مراحل نصب، آماده سازی خدمات و امکانات مربوط در بخش یک عملیات خاص مانند جاده‌ها، سیستم ارتباطی، خط‌های ارتباطی برق و غیره… مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

Data Center

در دهه‌های اخیر با کاهش قیمت تجهیزات کامپیوتری و امکان دسترسی آسان و فراگیر به اینترنت پرسرعت و همچنین وابستگی روز افزون کسب و کارها به فناوری اطلاعات، تقاضا برای خدمات دیتاسنتر‌ بسیار افزایش یافته است. در حال حاضر، دیتاسنترها نقش کلیدی و بسیاری مهمی را در حوزه اقتصاد دیجیتال ایفا می‌کنند و پشتیبانی طیف عظیمی از فعالیت‌های مهم دولت‌ها، جامعه و کسب و کارها را بر عهده دارند.

CCTV

CCTV درواقع مخفف کلمه (CLOSED CIRCUIT TELEVISION) به معنی دوربین مداربسته است. این اصطلاح (CCTV) یک عبارت حرفه‌ای است که در سراسر جهان به‌عنوان اصطلاح مشترکی مابین مخاطبان سیستم های حفاظتی مدار بسته کاربرد دارد.

چشم انداز ارتباط افتخار دارد به عنوان یکی از شرکت های قدیمی و پیشرو در این حرفه و اخذ نمایندگی برندهای معتبر مانند بوش را برای مشتریان فراهم نمایید.

تمایز چشم انداز ارتباط در پیمانکاری عمومی جریان ضعیف(Extra-low voltage)

  • یکپارچه سازی زیرسیستم‌های مختلف با یکدیگر.
  • افزایش “امنیت اطلاعات” سازمان به دلیل عدم نیاز به ارائه اطلاعات داخل سازمان به شرکت‌ها و پیمانکاران متعدد.
  • افزایش کیفیت نظارت بر اجرای کار به دلیل تمرکز مسئولیت در دست یک پیمانکار متخصص و بالا بودن هماهنگی داخلی آن.
  • افزایش اطمینان از به ثمر رسیدن پروژه مطابق با نیازهای سازمان به دلیل تعامل با یک پیمانکار، کاهش کاغذ‌بازی، گرفتاری‌های اداری، مالی و پرسنلی و رفع مشکل عدم هماهنگی بین پیمانکاران مختلفی که نتیجه کارشان در حوزه کار پیمانکار دیگر تاثیر دارد.
  • امکان پایش متمرکز پروژه‌ها و مدیریت دقیق‌تر زمان اجرای آنها.
  • کاهش قیمت تمام شده در پروژهای چشم انداز ارتباط:

۱- افزایش حجم کار

۲- تجمیع خرید

۳- افزایش قدرت چانه‌زنی کارفرما در انجام یک پیمان بزرگتر

۴- کاهش هزینه‌های بالاسری حاصل از عقد قرارداد با پیمانکاران متعدد

۵- تجمیع، افزایش کیفیت و کاهش هزینه بهره‌برداری و نگهداری