مشارکت Bosch Security Systems با سونی

مشارکت Bosch Security Systems با سونی

Bosch Security Systems، تجارت نظارت تصویری خود را همراه با شرکت سونی پیش می برد.

  • گواهی رسمی شراکت، توسط مقامات اتحادیه بزرگ صنایع تایید شد.
  • Bosch Security Systems با همکاری شرکت سونی در جهت تنظیم استانداردهای جدید در زمینه راهکارهای نظارت تصویری قدم های لازم را برداشته است.
  • ملحق شدن شرکای سونی به تیم اختصاصی فروش و بازاریابی جدید در Bosch Security Systems.

گراسبرون، آلمان – پس از تاییدیه رسمی مقامات اتحادیه، شراکت Bosch Security Systems و سونی در زمینه راهکار‌های نظارت تصویری در تاریخ 1 February 2017 رسماً آغاز شد – به استثنای چین که این مشارکت در تاریخ 1 April 2017 آغاز خواهد شد. در حال حاضر، تمرکز این دو شرکت بر روی تقویت زمینه همکاریشان می‌باشد که برای نخستین بار در November 2016 اعلام گردید.

این مشارکت، زمینه‌های همکاری در بخش فروش، بازاریابی و همچنین بخش فنی را در بردارد. کارمندان فروش و بازاریابی شرکت سونی به منظور همکاری در زمینه مربوطه، به تیم مشارکتی اختصاصی تازه تاسیس شده در سازمان Bosch Security Systems پیوستند.

وظیفه این تیم خدمات رسانی و پشتیبانی کلیه مشتریان نظارت تصویری سونی درتمامی بازارها به استثنای ژاپن می‌باشد.

آقای میشل هیرش، نایب رئیس فروش و بازاریابی سونی در Bosch Security Systems اعلام کردند: " از همکاران با تجربه Bosch Security Systems در سازمان خود استقبال می‌نماییم و باور داریم که ارایه خدمات و پشتیبانی عالی به مشتریان، موجب رشد بیشتر تجارت محصولات سونی خواهد شد."


آقای تورو کاتساموتو، قائم مقام ریاست بخش راهکار‌ها و محصولات نظارت تصویری و رییس گروه محصولات تخصصی شرکت سهامی سونی، ضمن اعلام خرسندی از پشتیبانی Bosch Security Systems از مشتریان نظارت تصویری سونی افزودند: "ما قصد داریم با همکاری یکدیگر، محصولات مشارکتی خود را با استفاده از تبحر در زمینه اجرا و کیفیت تصاویر ویدیویی پیشتاز در صنعت به مشتریان خود ارائه دهیم."

در خصوص همکاری فنی، این دو شرکت قصد دارند نظر به تصویربرداری با رزولوشن بالا، همراه با حساسیت به نور بسیار عالی و با استفاده از تبحر شرکت Bosch Security Systems در زمینه پردازش تصویر هوشمند و به روزترین تکنیک های مدیریت پهنای باند، استانداردهای جدیدی را تنظیم نمایند.

شرکت سونی در مواجهه با تقاضای روز افزون در خصوص وضوح تصویر بالاتر در بازار نظارت تصویری، قصد دارد در ماه March 2017، 8 دوربینFULL-HD (1080p) از نسل ششم دوربین‌های تحت شبکه (G6) را راه اندازی نماید. این دوربین‌ها با قابلیت حساسیت بالای خود، ما را از حفظ رنگ تصاویر حتی در شرایط بسیار ضعیف نور، مطمئن می‌سازد.

همزمان با آن، Bosch Security Systems نمونه کارهای خود در زمینه پردازش تصویر و مدیریت پهنای باند را به روزرسانی می‌کند.

با آغاز ماه May 2017 ، تمامی دوربین‌های تحت شبکه از سری IP 4000 به بعد، به امکاناتی نظیر پردازش تصویر هوشمند همچنین به روزترین تکنیک‌های مدیریت پهنای باند ترکیب شده با قابلیت کدگذاری تصاویر H.265 مجهز می شوند که این امر موجب کاهش 80 درصد پهنا ی باند خواهد شد.

ابداعات هر دو شرکتBosch Security Systems و سونی در نمایشگاه ISC 2017 (از تاریخ 5 لغایت 7 April) در شهر لاس وگاس به نمایش گذاشته خواهد شد.

اولین محصولات مشارکتی در سال 2018 راه اندازی خواهد شود. آقای گرت ون ایپرن، رئیسBosch Security Systems ، اعلام کردند: " ما بهترین راهکار های نظارت تصویری را به مشتریان خود در بخشهای موجود و جدید بازار ارایه خواهیم داد."

Reference: Boschsecurity.com/ News